Samenstelling van het Hof

Algemene leiding: eerste voorzitter B. Deconinck

EERSTE KAMER

Leiding: eerste voorzitter B. Deconinck

NEDERLANDSTALIGE Afdeling

Section FRANCOPHONE

  •   B. Deconinck, eerste voorzitter
  •   E. Dirix, sectievoorzitter
  •   K. Mestdagh, sectievoorzitter
  •   G. Jocqué, sectievoorzitter
  •   B. Wylleman, raadsheer
  •   I. Couwenberg, raadsheer
  •   S. Mosselmans, raadsheer
 

  Plaatsvervangers

  •   F. Van Volsem, raadsheer
  •   A. Lievens, raadsheer
  •   E. Francis, raadsheer
  •   F. Stévenart Meeûs, conseiller
  •   E. Van Dooren, raadsheer
  •   Chr. Storck, président de section
  •   M. Delange, président de section
  •   M. Lemal, président de section
  •   M-C. Ernotte, conseiller
  •   A. Jacquemin, conseiller
  •   M. Marchandise, conseiller
  •   M. Moris, conseiller
 

  Suppléants

  •   F. Roggen, conseiller
  •   T. Konsek, conseiller
  •   F. Lugentz, conseiller
  •   I. de la Serna, conseiller

TWEEDE KAMER

Leiding: voorzitter J. de Codt

NEDERLANDSTALIGE Afdeling

Section FRANCOPHONE

  •   G. Jocqué, sectievoorzitter
  •   F. Van Volsem, raadsheer
  •   P. Hoet, raadsheer
  •   A. Lievens, raadsheer
  •   E. Francis, raadsheer
  •   S. Berneman, raadsheer
  •   I. Couwenberg, raadsheer
  •   E. Van Dooren, raadsheer
  •   S. Van Overbeke, raadsheer
  

  Plaatsvervangers

  •   K. Mestdagh, sectievoorzitter
  •   B. Wylleman, raadsheer
  •   S. Mosselmans, raadsheer
  •   J. de Codt, président
  •   F. Roggen, conseiller
  •   E. de Formanoir, conseiller
  •   T. Konsek, conseiller
  •   F. Lugentz, conseiller
  •   F. Stévenart Meeûs, conseiller
  •   I. de la Serna, conseiller



Suppléants

  •   M. Lemal, président de section
  •   S. Berneman, conseiller
  •   A. Jacquemin, conseiller
  •   M. Marchandise, conseiller
  •   M. Moris, conseiller

DERDE KAMER

Leiding: eerste voorzitter B. Deconinck

NEDERLANDSTALIGE Afdeling

Section FRANCOPHONE

  •   B. Deconinck, eerste voorzitter
  •   E. Dirix, sectievoorzitter
  •   K. Mestdagh, sectievoorzitter
  •   G. Jocqué, sectievoorzitter
  •   A. Lievens, raadsheer
  •   B. Wylleman, raadsheer
  •   I. Couwenberg, raadsheer
  •   S. Mosselmans, raadsheer

  Plaatsvervangers

  •   M. Delange, sectievoorzitter
  •   P. Hoet, raadsheer
  •   Chr. Storck, président de section
  •   M. Delange, président de section
  •   M. Lemal, conseiller
  •   M-C. Ernotte, conseiller
  •   A. Jacquemin, conseiller
  •   M. Marchandise, conseiller
  •   M. Moris, conseiller
 

  Suppléants

  •   S. Berneman, conseiller
  •   E. de Formanoir, conseiller

 

PARKET

  •  Procureur-generaal
              A. Henkes
  •  Eerste advocaat-generaal
              R. Mortier
  •  Advocaten-generaal
              T. Werquin
              D. Vandermeersch
              H. Vanderlinden
              M. Nolet de Brauwere 
              Ph. de Koster
              A. Winants
              J. Van Der Fraenen
              B. De Smet
              E. Herregodts
              D. Schoeters
              B. Inghels
              H. Mormont
              S. Ravyse
  • Advocaten-generaal met opdracht
              M. Deconynck

 

GRIFFIE

  •  Hoofdgriffier
               T. Heins
  •  Griffier-hoofd van dienst
               J. Pafenols
  •  Griffiers
               F. Adriaensen
               F. Gobert
               P. de Wadripont
               T. Fenaux
               K. Vanden Bossche
               A. Marcelis
               L. Body
               M. Van Beneden
               V. Vanden Hende
               A. Birant

Referendarissen

  •  G. Van Haegenborgh
  •  D. Patart
  •  G-F. Raneri
  •  M. van Putten
  •  F. Parrein
  •  A. Lenaerts
  •  J. del Corral
  •  S. Guiliams
  •  M. de Potter de ten Broeck
  •  E. Van Stichel
  •  P. Brulez
  •  S. Jansen
  •  C. Van Severen
  •  J. Tanghe
  •  N. Gofflot